Już za 30 dni usłyszysz każdy szept – rezultat udowodniony autorskimi badaniami medycznymi

doctor

Dzień dobry,

Nazywam się prof. Christopher Washington i jestem badaczem, specjalistą ds. magnetoterapii. Na stronie, na której właśnie się znalazłeś, chcę przedstawić Ci moje największe życiowe osiągnięcie, za które właśnie zostałem nominowany do Nagrody Best Hearing Customer Choice Award. Stworzyłem unikalną formułę, która pozwoli Ci w naturalny sposób odzyskać słuch już w 30 dni, bez żadnych skutków ubocznych.

Dlatego, jeżeli BEZ aparatu słuchowego chcesz:

 • słyszeć, co ktoś do Ciebie mówi – nawet, jeżeli ich słowa są ciche czy niewyraźne.
 • rozumieć słowa nawet z dużej odległości.
 • bez kłopotu usłyszeć to, co mówią w radiu i telewizji.
 • ponownie słyszeć śpiew ptaków oraz szum fal.
 • a przez to na nowo cieszyć się życiem!

Teraz możesz to wszystko osiągnąć bez skomplikowanych zabiegów i horrendalnie drogich aparatów słuchowych. Zaciekawiony? Zatem koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

Nie ma znaczenia fakt, w jakim jesteś wieku i jak długo borykasz się z problemami ze słuchem. Nieistotne jest to, czy niedosłyszysz pojedynczych słów czy grozi Ci całkowita głuchota. Zapamiętaj! Za 30 dni możesz cieszyć się 100% sprawnością słuchową. Bez aparatu słuchowego!

Dlaczego moja formuła to rewelacyjna alternatywa dla uciążliwego aparatu słuchowego?

 • Pozbędziesz się trzasków i szmerów, które emituje aparat,
 • Zapomnisz o zażenowaniu i frustracji, które odczuwasz przez aparat wystający z ucha,
 • Uchronisz się przed infekcjami, które wywołuje aparat noszony w uchu,
 • Będziesz słyszeć wszystko przez cały czas!
 • Zaoszczędzisz dużo pieniędzy, zamiast wydawać je na nieskuteczny aparat i wymianę baterii.

Stworzyłem unikalną formułę, która zregeneruje Twoje komórki słuchowe

To właśnie dzięki mojej formule nie będziesz już potrzebował aparatu słuchowego, nawet jeśli usłyszałeś od lekarza straszną diagnozę – grozi Ci całkowita głuchota. Nie będziesz już musiał pogłaśniać telewizora, radia czy prosić o powtórzenie tego, co ktoś do Ciebie mówi. Nie będziesz już musiał udawać, że słyszysz… Nareszcie zrozumiesz każde słowo, wypowiedziane nawet w największym hałasie.

Bez żadnego wysiłku zrozumiesz swoją rodzinę podczas niedzielnego obiadu, usłyszysz ludzi mijanych na ulicy i zaczniesz z przyjemnością oglądać telewizję i słuchać radia. A to wszystko dzięki temu, że stworzyłem formułę, która regeneruje komórki słuchowe i przywraca im pełną sprawność. Jak to jest możliwe?

Chciałem pomóc mojemu tacie…

Zgodnie z najnowszymi badaniami przeprowadzonymi w Wielkiej Brytanii, co druga osoba w przedziale wiekowym 39 – 94 lata ma problemy ze słuchem. Te osoby zwykle nie zdają sobie sprawy z tego, że borykają się z takim problemem. Wmawiają sobie, że to inni mówią cicho lub czegoś nie zrozumieli, bo przeszkadzał im w tym hałas. To straszne, ale wśród tych osób aż 6/10 z nich dotknęła już całkowita głuchota. Niestety, to właśnie przydarzyło się również mojemu tacie. Na początku prosił tylko o powtórzenie tego, co ktoś do niego mówił. Ale z czasem zaczęło być coraz gorzej.

Doszło do tego, że przy niedzielnych obiadach zupełnie przestał się odzywać. Tylko się do nas uśmiechał i przytakiwał. Nie rozumiał niczego, co do niego mówimy. Stawał się coraz bardziej rozdrażniony i smutny. Ukrywał przed nami fakt, że po prostu zaczyna głuchnąć. Zwyczajnie nie mogłem na to patrzeć, było mi strasznie przykro…

To stanowiło zagrożenie dla jego życia!

Z dnia na dzień było coraz gorzej. Mówiłem do taty, a on najzwyczajniej mnie nie słyszał. Doszło nawet do tego, że zwyczajnie do niego krzyczałem, a on i tak kilka razy prosił mnie o powtórzenie jakiegoś słowa. Tata zawsze był pogodnym, uśmiechniętym mężczyzną, a teraz jakby uszło z niego życie… Chodził przygnębiony, prawie nie ruszał się z domu, a jak mama wysłała go po zakupy do sklepu, oszukali go na 200 zł! Nie usłyszał kwoty, którą mówiła kasjerka i myślał, że nie musi czekać na resztę. Ten czas to był jakiś istny koszmar dla całej naszej rodziny.

Najgorszy był dzień, kiedy to przyjechałem po tatę, by zabrać go na wizytę do dentysty. Głuchota prawie go zabiła… Czekałem po drugiej stronie ulicy, a tata musiał jedynie przejść przez pasy. Nie usłyszał nadjeżdżającego samochodu i…gdyby kierowca nie wyhamował w ostatniej chwili, to nawet nie chcę myśleć, co by się stało.

Tata nawet nie chciał słyszeć o aparacie słuchowym. Mówił, że nie jest inwalidą i że on tego cholerstwa nosić nie będzie. Ja też dość sceptycznie podchodziłem do tego urządzenia, ponieważ sam kojarzę wiele przypadków, gdzie kończyło się to infekcjami uszu. Takie zakażenia wiążą się z groźnymi powikłaniami, które tylko pogłębiają niedosłuch. Dodatkowo, aparaty piszczą i trzeszczą, co powoduje rozdrażnienie i stres.

Jak stworzyłem „remedium na głuchotę”?

Nie miałem innego wyjścia, musiałem pomóc mojemu tacie. Chciałem, żeby słyszał jak za dawnych lat i mógł cieszyć się pełnią życia. Przecież ma wnuki, które wprost go ubóstwiają. Nie mogłem pozwolić na to, by stracił najlepsze lata ich dzieciństwa. Powiedziałem sobie wtedy: przecież jesteś naukowcem! Stworzyłeś tyle kuracji na różne dolegliwości, może pora wymyślić coś na głuchotę? I wtedy rozpocząłem badania...

Przez 10 miesięcy wraz z moim zespołem spędzaliśmy po 12h dziennie w laboratorium. Na moim tacie testowaliśmy różne połączenia substancji aktywnych, oczywiście wszystkie były w 100% naturalne i nie powodowały żadnych skutków ubocznych. Dzięki naszej wiedzy naukowej i umiejętnościom stworzyliśmy unikalną formułę czerpiącą z zakresu magnetoterapii. Natychmiast zgłosiliśmy ją do badań na skalę światową. Jej 98% skuteczność potwierdziły największe ośrodki badawcze w Europie i USA! Jeszcze w trakcie testów moja formuła w naturalny sposób przywróciła sprawny słuch tysiącom ochotników.

Mój tata, już po 1 zastosowaniu plastrów, zaczął słyszeć 3 razy lepiej niż przed zastosowaniem kuracji. Cieszył się, że nie słyszy szumu w uszach. A to był dopiero początek. W kolejnym tygodniu stosowania plastrów, zaczął słyszeć, co się do niego mówi. Cała rodzina nie mogła uwierzyć w to, że nie prosi już o powtarzanie każdego słowa i że nie musimy już oglądać telewizji tak głośno, że sąsiedzi pytali, czy wszystko w porządku.

„Możecie mówić trochę ciszej?” – pytał nas. A my, zdumieni nie mogliśmy przyzwyczaić się do nie podnoszenia głosu w jego towarzystwie. Zaledwie po 15 dniach kuracji tata radosny powiedział mi: „Synku, teraz słyszę jakbym znów miał 20 lat. Te plastry naprawdę działają cuda. Z pewnością pomogą wielu osobom. Jestem Ci tak bardzo wdzięczny.”

Tata nareszcie odzyskał słuch, a wraz z nim dobre samopoczucie i radość z życia.

Jeszcze do niedawna głuchota rozwijająca się wraz z wiekiem była nieodwracalna. Teraz, przy pomocy mojej biomagnetycznej formuły, można nie tylko zahamować, ale całkowicie odwrócić proces utraty słuchu.

Pozwól, że wyjaśnię Ci w zrozumiały sposób, dlaczego Twój słuch słabnie. To dość skomplikowany proces, jednak przedstawię go tak, żeby zrozumiała go każda osoba, nawet taka, która nie jest naukowcem.

Otóż dźwięki docierające do ucha mają różne natężenie działające na komórki słuchowe – to są „decybele”.

Każdy decybel może „zabić” Twoje komórki słuchowe

Decybele oddziałujące na komórki słuchowe, powodują ich uszkodzenie. Oznacza to, że jeżeli w Twoim kanale słuchowym, pojawią się zanieczyszczenia, zaczniesz słyszeć szumy w uszach. Dźwięki mające powyżej 45 decybeli zwyczajnie uśmiercają komórki słuchowe. Niestety, nie mają one zdolności autoregeneracji. Dlatego też Twój słuch z dnia na dzień jest coraz słabszy.

Nie ma nic dziwnego w tym, że z upływem lat Twój słuch jest coraz gorszy, skoro zaledwie 45 decybeli wystarcza, żebyś słyszał coraz mniej. Dla porównania: zwykła rozmowa to 50 decybeli, prysznic 60 decybeli, a odgłos silnika ponad 70. Hałas na ulicy to aż 100-120 decybeli! Oczywiście nie będziesz ciągle siedzieć w domu, żeby nie pogarszać słuchu.

Dlatego też za cel postawiłem sobie opracowanie formuły o unikalnym działaniu, która udrożni kanał słuchowy oraz przywróci życie martwym komórkom słuchu. Udało mi się to. Stworzyłem kurację opartą na działaniu magnetoterapii. Nazwałem ją SoundCONTROL.

Dlaczego moja kuracja została nazwana „fenomenalnym remedium na głuchotę”?

Wykazuje aż 99% SKUTECZNOŚCI W REGENERACJI KOMÓREK SŁUCHOWYCH

PRZED

Martwe komórki słuchowe niezdolne do prawidłowego odbierania dźwięku

PO

Odbudowane komórki słuchowe - 100% sprawności słuchowej

Jeszcze do niedawna wydawało się to całkowicie niemożliwe, jednak przypadek mojego taty oraz 300 tys. Europejczyków potwierdza skuteczność mojej metody. Ponadto, jej działanie zostało również dowiedzione badaniami prowadzonymi przez norweski ośrodek badawczy. Moja formuła jest odkryciem na międzynarodową skalę, które zdobyło uznanie wśród najbardziej cenionych specjalistów z zakresu foniatrii i laryngologii.

NIE POWODUJE SKUTKÓW UBOCZNYCH I JEST DZIECINNIE PROSTA W STOSOWANIU

Naturalne składniki mogą zdziałać cuda, wystarczy je jedynie odpowiednio zestawić. Właśnie takie hasło towarzyszyło mi podczas tworzenia mojej biomagnetycznej formuły. Materiał, z którego wykonano plastry, jest naturalny, nie powoduje skutków ubocznych takich jak podrażnienia czy odparzenia skóry. Wystarczy je przyklejać dwa razy dziennie za uchem, by odzyskać sprawny słuch już w 30 dni.

Wszyscy, którzy do tej pory w Twojej obecności, musieli mówić znacznie głośniej, będą zdziwieni, że usłyszysz i zrozumiesz każde ich słowo!

100% SPRAWNY SŁUCH


ZAPOBIEGANIE DALSZYM USZKODZENIOM SŁUCHU


GWARANCJA ROZUMIENIA SZEPTU


ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA


SŁYSZENIE SŁÓW NAWET W HAŁASIE


OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Spełnij marzenia o słuchu idealnym

Spektakularny sukces nowej metody to zasługa zastosowania innowacyjnych biomagnesów o odpowiednio dobranej mocy, dzięki którym proces regeneracji słuchu przebiega już na poziomie komórkowym. Kuracja odbudowuje strukturę komórek rzęsatych, które odzyskują swoje prawidłowe położenie. Odbiór i rejestracja dźwięków przebiega w sposób prawidłowy, a dźwięk jest czysty i mocny.

Nie przegap niepowtarzalnej szansy na odzyskanie pewności siebie i mnóstwa energii! Nie bądź zaskoczony, jeśli dzięki mojej biomagnetycznej formule zawartej w małych plastrach… znajomi będą w szoku, że tak dobrze wszystko słyszysz!

A to dlatego, że błyskawicznie odzyskasz 100% sprawności słuchowej

Możesz dalej cierpieć przez kompleksy spowodowane niedosłuchem i mieć problem z codziennym funkcjonowaniem. Możesz także nadal wydawać krocie na nieskuteczne, piszczące i trzeszczące aparaty słuchowe… Ale po co, skoro gwarantuję Ci szybki, prosty i bezpieczny sposób na odzyskanie mocnego słuchu w zaledwie 30 dni? Wystarczy zaledwie 1 miesiąc kuracji, żebyś dołączył do tysięcy zadowolonych użytkowników SoundCONTROL, którzy już spróbowali, a teraz cieszą się każdym, nawet najcichszym dźwiękiem!

Nie ponosisz żadnego ryzyka!

Stosując SoundCONTROL odzyskasz sprawny słuch już w 30 dni. Ponadto, nie ponosisz żadnego ryzyka. Moja formuła jest osiągnieciem na międzynarodową skalę, dlatego też otrzymała prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: Oryginalności, Jakości oraz Zadowolenia.

Gwarancja Potrójnej Satysfakcji

 1. Gwarancja Zadowolenia – skuteczność mojej unikalnej formuły potwierdza zadowolenie blisko 20 tys. konsumentów, którym udało się maprawić słuch już po 30 dniach stosowania preparatu. Jestem pewien, że Tobie też to się uda!
 2. Gwarancja Oryginalności – w mojej kuracji wykorzystałem jedynie naturalne substancje, które powodują automatyczną regeneracę słuchu. Dlatego też możesz być przekonany, że otrzymasz w 100% naturalny produkt, dostępny jedynie za pośrednictwem tej strony.
 3. Gwarancja Jakości – zaawansowany proces tworzenia plastrów i ich naturalność są zgodne z najwyższymi normami jakości. Substancje z jakich wykonano plastry są w pełni bezpieczne dla Twojego organizmu. Kuracja nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Odzyskaj sprawny słuch w 30 dni z SoundCONTROL szybko, łatwo i oszczędnie

Wielkie koncerny farmaceutyczne z Norwegii i Wielkiej Brytanii dosłownie walczą o patent na moje biomagnetyczne plastry. Jeżeli zdecyduję się na jego sprzedaż, moja kuracja będzie dostępna na całym świecie, ale na pewno kosztowna.

Zanim jednak to się stanie, postanowiłem udostępnić moją kurację w Polsce z dofinansowaniem w kwocie 160 zł. Bardzo zależy mi na tym, by jak największa liczba osób w moim kraju, odzyskała słuch.

Dlatego też zachęcam Cię do skorzystania z oferty. Zamówienie nie jest skomplikowane, nie musisz wysyłać żadnych pieniędzy przez internet czy płacić kartą, żeby dostać SoundCONTROL. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a po kilku dniach kurier lub listonosz pojawi się z Twoją przesyłką.

Dziękuję Ci za poświęcony czas i życzę Ci dużo szczęścia w Twoim nowym życiu, w którym będziesz doskonale słyszeć każde słowo... i już za 30 dni swobodnie rozmawiać oraz wyłapywać każdy najmniejszy szept, nawet w dużym hałasie!


podpis profesora prof. Christopher Washington

SoundCONTROL z dofinansowaniem w kwocie 160 zł

Liczba dostępnych sztuk z aktualnej partii:
1023
product box
297 zł 137 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 160 zł. Po wyczerpaniu limitu 200 zamówień promocja przepada.

Formularz zamówienia
TAK! Chcę otrzymać SoundCONTROL. Oznacza to, że mój wybór jest całkowicie bezpieczny, ponieważ plaster objęty jest potrójną gwarancją satysfakcji. Produkt zostanie mi dostarczony pocztą lub kurierem w ciągu najbliższych kilku dni bez dodatkowych kosztów przesyłki.

Wysyłka gratis!

?
Metoda płatności: Płatność przy odbiorze (POBRANIE)
Dane pozostawione w formularzu służą zawarciu umowy sprzedaży.

WIĘCEJ OPINII